Lakovací válec
Popis
Rozhodli jste se barvit olůvka, jigové hlavy, konce pilkrů ? Máme pro Vás řešení. Nabízíme lakovací válec o průměru 53 mm a výšce 98 mm. Válec je složen z žárově pozinkovaného obalu s plastovým dnem. V útrobách tohoto válce jsou filtry, které rovnoměrně rozprostírají vháněný vzduch přes tyto částice do válce .Součástí dodávky je Pozinkovaný válec, instalované filtry, výstupní připojení na 6mm hadičku, 15 cm 6mm hadičky a regulační ventil.
Kompletace a barvení.
Na vyústění z válce nasaďtě přiloženou hadičku. Asi 3-4 cm ji odstřihněte.Poté na odstřižený konec nasaďtě regulační ventil, který je součástí balení a zavřete ho. Nasaďte zbývající část hadičky a připojte k dodávce vzduchu. ( můžete použít , kompresor, motorky k provzdušňování kedrů ( nádoba na uchovávání nástražních rybek) . Tlak z kompresoru by neměl být větší ja 0,1 Mp ) Do nádobky nasypete cca 50-80 g práškové barvy.
Poté pomalu otvírejte ventil ( součást dodávky ) a nechejte obsah Válce pozvolna probublávat. Směs práškové barvy nabyde asi o 100% !!!!!!!!!!!!!!!!
Jakmile máte takto nachystaný válec, zahřejte jigovou hlavičku cca na 180 stupňů, rychlým ponořením do práškové lázně obarvite a nechejte zvolna vychladnout zavěšené.
Vyrobeno v EU.